Ogłoszenia Usługi ogrodnicze


Lokalizacja
Cena
-
Projektowanie ogrodu, zakładanie ogrodu, oczka wodne, trawa
Projektowanie ogrodu, zakładanie ogrodu, oczk...

Fox Media Ogrody jest dynamiczną i elastyczną firmą z branży usługi ogrodnicze z profilami takimi jak projektowanie ogrodów, terenów zielonych, projektowanie parków, skwerów i innej architektury krajobrazu. Zajmujemy się kompleksowo: Projektowanie ogrodów i terenów zielonych Niwelacja terenu - karczowanie Nasadzenia Trawa z rolki lub siewu Montaż nawodnienia Drenaż i odwodnienia Montaż lub budowla małej architektury Montaż oświetlania Skalniaki tradycyjne i nowoczesne Oczka wodne, kaskady, stawy Zbiorniki retencyjne Brukowanie, podjazdy, ścieżki Zapraszamy do rezerwacji terminów i skorzystania z naszych usług. Pozdrawiamy Zespół Fox Media Ogrody!

Dodano 2021.01.29 10:02

1 zł

Do negocjacji Bytom Kontakt
Projektowanie ogrodu Wizualizacja Wykonywanie Ogrodów Kompleksowo
Projektowanie ogrodu Wizualizacja Wykonywanie...

Projektowanie i zakładanie ogrodów Fox-Media. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na kompleksowe wykonywanie ogrodów od oceny planowania realizacji i wykonania a także serwisowanie okresowe lub całoroczne. FOX MEDIA jest młodą dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą usługi z zakresu architektury krajobrazu, rekultywacji i prac środowiskowych. Specjalizujemy się w projektowaniu ogrodów oraz realizacji terenów zieleni dla inwestorów prywatnych i publicznych. Istotny dział to także pielęgnacja ogrodów oraz utrzymanie terenów zielonych, a także tworzenie domowych systemów retencji użytkowej oraz ozdobnej. Dlaczego warto wybrać Fox Media do realizacji? O tym że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie to sprawa oczywista. Nasza szeroka oferta usług która jest ze sobą powiązana, pozwala nam śmiało podchodzić do każdego zlecenia zarówno mniejszego jak i większego z pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem i dbałością wykonania. FOX MEDIA posiada: - Widzę i doświadczenie - Poczucie estetyki i wizji przestrzennej - Specjalistyczny sprzęt i park maszynowy - Kompleksowość obsługi od projektu po wykonanie. JAK działamy w 6 krokach: 1. Telefon / e-mail 2. Spotkanie i pomiar 3. Plan 4. Projekt 5. Realizacja 6. Zakończenie relaks. Fox Media ogrody oferuje takie usługi jak: - Projektowanie ogrodów wraz z wizualizacją - Projektowanie i wykonywanie ogrodów kompleksowo - Planowanie i dobieranie koncepcji wraz z klientem - Rekultywację terenu wraz z wyminą podłoża - Instalacje automatycznego nawadniania. - Instalacje odwadniające drenaże - Zakładanie trawników z rolki i z wysiewu. - Zakładanie zbiorników retencji, oczka wodne, kaskady, rzeczki - Sadzenie drzew i krzewów - Przesadzenie drzew i krzewów - Tworzenie klombów i rabat - Ogrodowe instalacje elektryczne do oświetlenia, altan, pomp i innych. - Tworzenie małej architektury: altany, trejaże, pergole, domki dla dzieci, palce zabaw - Ścieżki, dróżki, alejki, podjazdy, opaski - Ogrodzenia metalowe, betonowe, drewniane - Pielęgnacja ogrodów sezonowa, całoroczna abonamentowa. Zapraszamy do kontaktu oraz do umówienia się na wizytę. Dojazd do klienta oraz pomiar i plan jest całkowicie bezpłatny. Pozdrawiamy i do zobaczenia :) Więcej usług i o nas sprawdzisz na naszej stronie: www.fox-media.pl Działamy na terenie woj. Śląskiego, Łódzkiego, Opolskiego. Przy większych pracach lub indywidualnych czasochłonnych projektach a także skomplikowanych - cała Polska bez ograniczeń.

Dodano 2020.06.29 12:44

100 zł

Do negocjacji Bytom Kontakt
PLANDEKA PVC, OSŁONA ALTANY, ZABUDOWA TARASU 680GR
PLANDEKA PVC, OSŁONA ALTANY, ZABUDOWA TARASU ...

Oferujemy Państwu osłony na altany oraz zabudowy tarasów, restauracji i obiektów, które chcemy chronić przed wiatrem lub słońcem. Osłona taka pozwala wygodnie korzystać z umiejscowionych na zewnątrz tarasów, dając nam komfort przy złej pogodzie oraz wizualne upiększenie wszelkiego rodzaju zabudowy naszych domków, altan lub lokali gastronomicznych. Tarasy takie wykonujemy z mocnych plandek PVC-680gr/m2 oraz folii przezroczystych o grubości 0,6 mm. Podana cena 30 zł, to cena za m2 zużytego materiału. Wszelkie kolory oraz wymiary realizujemy na Państwa życzenie. Dokonujemy również pomiarów i montażu oraz realizujemy zamówienia na wysyłkę. OFERUJEMY NAJNIŻSZE CENY. PRACUJEMY NA MATERIAŁACH NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, Z WSZELKIMI ATESTAMI. MATERIAŁ JEST ZMYWALNY I WODOODPORNY. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 537-000-665

Dodano 2019.09.17 12:00

30 zł

Do negocjacji Bytom Kontakt
Wycinka drzew, krzewów – porządkowanie terenów zielonych.
Wycinka drzew, krzewów – porządkowanie terenó...

Usługi z zakresu wycinki i podcinki drzew, krzewów, porządkowania terenów zielonych – wywóz drewna, gałęzi itp. Bezpłatna wycena. Wystawiam faktury. Kontakt: 797-861-591

Dodano 2017.02.05 23:59

0 zł

Do negocjacji Bytom Kontakt
Węgiel ,kostka, orzech, ekogroszek dowozimy!
Węgiel ,kostka, orzech, ekogroszek dowozimy!

1) Kostka- węgiel gruby luz 2) Orzech I,- węgiel gruby luz i paczkowany 3) Orzech II od 550 luz i paczkowany 4) Miał- luz i paczkowany 5) Groszek,od 530 luz i paczkowany 6) Miał od 390 luz i paczkowany 7) Węgiel brunatny - luz i paczkowany 8) Ekogroszek jest podstawowym paliwem do pieców z podajnikiem ślimakowym lub tłokowym, gdzie spalanie odbywa się na retorcie. - Ekogroszek 24MJ (Piast) - Ekogroszek 26MJ (Chwałowice) - Ekogroszek 27MJ (Piekary) - Ekogroszek 29MJ (Wesoła) - Ekogroszek Czeski Oferujemy sprzedaż węgla praktycznie na całym terenie województwa śląskiego, w szczególności dla miast: Katowice, Bytom, Chorzów, Chełm Śląski, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Tychy Będzin, Czeladź, Mysłowice, Imielin, Jaworzno, Lędziny, Sosnowiec, Siewierz, Zabrze, Gliwice, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Tychy, Dąbrowa Górnicza i innych miast śląska.

Dodano 2015.11.23 22:11

0 zł

Do negocjacji Bytom Kontakt